Malujemy w 3D na 32. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej

Polska Światłoczuła - Malowanie w 3D w VR

Ruszamy do Tarnowa! Już po raz kolejny będziemy obecni na 32. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej. Wychodzimy naprzeciw nowym technologiom i rozszerzamy naszą kultową już akcję Malowanie Światłem przenosząc ją do trójwymiaru i wirtualnej rzeczywistości.

W tym roku w światłoczułym punkcie za pomocą specjalnych gogli VR i kontrolera ruchu, a przede wszystkim wyobraźni będzie można stworzyć barwne kompozycje w wirtualnym świecie. Każdy będzie mógł obudzić w sobie artystę i namalować swoje dzieło w przestrzeni 3D, a tematykę ograniczać będzie jedynie wyobraźnia. Za pomocą ruchu, barw i nowych technologii będzie można wyrażać swoje emocje i realizować twórcze pomysły. Najlepsze prace zostaną opublikowane w galerii na stronie internetowej www.polskaswiatloczula.pl. W tym roku czeka nas również niespodzianka! Dzięki Physical Toys będziecie mogli wypróbować ich aplikację Brick Constructor i budować z klocków w wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy do odwiedzania naszego stanowiska w Tarnowskim Centrum Kultury w dniach 23 – 27 kwietnia 2018. Spotkajmy się by wspólnie spędzić czas i rozmawiać o kinie!

Już teraz dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym możemy przeprowadzić akcję:
Physical Toys – dzięki Wam stworzymy wirtualną przestrzeń,
Neuro Device – po raz kolejny pomożecie nam zobaczyć wirtualny świat,
Panasonic – na Waszych telewizorach będziemy mogli oglądać proces malowania w 3D.