Andrzej Seweryn w majówkowej trasie z “Ostatnią rodziną”

OstatniaRodzina_07_foto_Hubert_Komerski

Wyruszamy w kolejną filmową trasę! Dzięki współpracy z 15. Festiwalem Filmów-Spotkań Niezwykłych w Sandomierzu w majówkę odwiedzimy południową część Polski. Po raz kolejny pokażemy fabularny debiut Jana P. Matuszyńskiego „Ostatnia rodzina”. Na nasze zaproszenie odpowiedział Andrzej Seweryn, który weźmie udział w spotkaniach z widzami w Zaklikowie i Zawichoście. Zapraszamy do śledzenia transmisji ze spotkań online.

W programie tej niezwykłej dla nas trasy znajdzie się również przystanek w Sandomierzu, gdzie 3 maja w ramach 15. Festiwalu Filmów-Spotkań Niezwykłych przeprowadzimy akcję Malowanie Światłem. Znajdziecie nas na sandomierskim rynku. Zapraszamy do tworzenia z nami barwnych kompozycji za pomocą światła, ruchu i wyobraźni.

4 maja w dwóch miejscowościach pokażemy animacje z TV Studia Filmów Animowanych w Poznaniu. Projekcje odbędą się w Szkołach Podstawowych w Głazowie i Nawodzicach, a po nich producentka Ewa Sobolewska opowie o pracy animatora i powstawaniu filmów.

SPOTKAJMY SIĘ podczas niezwykłej majówkowej trasy:
1.05 / g.17:00 / GOK Zaklików – “Ostatnia rodzina” i spotkanie z Andrzejem Sewerynem
2.05 /g.18:00 / Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście – “Ostatnia rodzina” i spotkanie z Andrzejem Sewerynem
3.05 /10:00-18:00/ Rynek w Sandomierzu – Malowanie Światłem w ramach Festiwal Filmów-Spotkań NieZwykłych
4.05 /g. 9:30 / SP w Głazowie – pokaz animacji i spotkanie z producent Ewą Sobolewską
4.05 /g. 14:30 / SP w Nawodzicach – pokaz animacji i spotkanie z producent Ewą Sobolewską

Na wszystkie wydarzenia – wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Dołączajcie do spotkań z Andrzejem Sewerynem również za pomocą transmisji live na naszej stronie internetowej w zakładce LIVE.

_______________________________
Niezwykłą majówkową podróż organizujemy we współpracy z Festiwal Filmów-Spotkań NieZwykłych w Sandomierzu. Dziękujemy również za wsparcie Aurum Film i Kino Świat.

 

Fot. Hubert Komerski/Aurum Film